fbpx

‘Yeni’ Flexy Universal Katlanabilir Silikon Difüzör

Difüzör (Vigo) saç kurutma makineleri/fön makinelerinin ucunda kullanılan başlıklardan biridir. Saçınızı ısıya direk maruz kalmadan kurutur. Sıcak havanın belli bir alana değil, tüm saça ulaşmasına yardımcı olur. Hava akışını yavaşlatarak, buklelerin bozulmadan doğal görünümlü ve parlak görünmesini sağlar.

Kıvırcık saçlıların vazgeçilmezlerinden olan difüzörü, sadece bukleler için değil dalgalı saçlara hacim kazandırmak ve doğal dalgasını belirginleştirmek için de kullanabilirsiniz.

Pek çok saç kurutma ve fön makinesine uyumlu, Katlanabilir Pratik Taşınabilir Difüzör!

Her cihazın kendine özel difüzörü bulanabildiği gibi pek çok cihaza uyumlu universal difüzörler de vardır. 

Ventoso Flexy Difüzör silikon esnek yapısıyla pek çok saç kurutma/fön makinelerine uyum sağlar. 

Katlanabilir özelliği sayesinde az yer kaplar ve seyahatlarde kullanım avantajı sağlar.

Uzman Kuaförlerin Görüşleri 

Mahmut Ebil / Ebil Kuaför: Hep hayran olmuşumdur uçaklardaki yerleşim planları ve ufak hacimlere sığdırdıkları işlevsel materyallere. Küçücük metrekarelerdeki büyük fonksiyonlar, hayatımızı ne kadar da kolaylaştırır. Hem ihtiyacımız vardır, hem yerimiz yoktur. Ventoso Flexy Katlanabilir Universal Silikon Difüzörü görünce bayıldım. Hem biz kuaförler için hem buna ihtiyacı olan kadınlar için. Çekimlere giderken, gelin saçı taramaya ya da dışarıdaki servislerimizde, büyük hacim kaplayan bu aparat küçülmüş ama daha işlevsel olmuş. Artık fön makinesi değişikliğinde uyum sorunu yaşamayacağız. Müşterilerimizin evindeki bütün fönlere uyum sağlaması ve valizlerinde yer kaplamaması. Tek kelimeyle muhteşem bir ürün. Teşekkürler Ventoso.

Doğan Kopal / MM Bahçeçik Kuaför:Ventoso Flexy Katlanabilir Silikon Difüzör ile doğal görünümlü, parlak, kalıcı buklelere ulaşmanız çok kolay. Katlanabilir özelliği ile müşterilerimizin de yanında taşıyabileceği çok pratik ve doğal görünüm sağlayan bir kurutma aparatı. Bu aparat sayesinde dalgalı saçları çok rahat şekillendirebiliyoruz. 

Çok kolay bir kullanıma sahip. Ventoso fön serilerinin uçlarına takılarak, kolay bir kurutma sağlayabiliyoruz. Bu aparatın en büyük özelliği saçınızı kurutmaya başladığınız zaman elinizle herhangi bir müdahale etmenize gerek yok. Aparat saçlarınızın daha doğal görünümle kurumasının sağlıyor. Bu da kullanış şeklini çok kolaylaştırıyor. Bu da büyük bir avantaj. Müşterilerin kendisi kullanabilmesi için çok önemli bir şey.

İsmet Özdemir / Yıldırım Özdemir Bebek:Yeni Ventoso Flexy Universal Katlanabilir Silikon Difüzör ile tanışmamız çok güzel oldu. Hem estetk olarak güzel, hem kullanım olarak iyi. Müşteriler bavuluna koymak istediğinde rahatlıkla koyabiliyor. Çoğu difüzörün dişleri kırılıyordu. Flexy difüzörde bu ortadan kalktı. Fönü taktığımızda üfleme dağılımı çok iyi. En önemli kısmı bu, çünkü balyajlarda bile kullandığımızda ısıyı çok iyi bir şekilde saça iletiyor. İşimizi hızlandırıyor diyebiliriz.

Genelde yurt dışından malzeme alıyorduk, artık burada da ürünleri bulabiliyoruz en önemli kısımlarından biri de bu. Çünkü yurt dışına gidip almamıza gerek kalmıyor. Ventoso’ya teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mutlu Müşteri Hattı