V3 MegaTurbo5500 VERDE Profesyonel Fön Makinesi

O Kadar Güçlü Ki..

V3 MegaTurbo5500 VERDE Profesyonel Fön Makinesi 2500 Watt gücüyle en iyi kuaförlerin vazgeçilmez araçlarından bir tanesi. Ergonomik tasarımı yoğun ve uzun saatler çalışanlar için benzersiz bir rahatlık sağlıyor.

V3 MegaTurbo5500 VERDE Profesyonel Kuaför Fön Makinesi 2500 Watt

Profesyonel İtalyan AC Motor / Ergonomik Tasarım  / Kaydırmazlık Bandı /
Profesyonel 3 metre kablo  / 2500 watt / MegaTurbo Güç /Sessiz İtalyan
teknolojisi  / Standartların üstünde  / Test edilmiş  / Uzun ömürlü / Kısa 
sürede büyük işler için  / Emniyet için termostatlı  / Yüksek ısı ve hız / 
Kanıtlanmış kalite  / Hafif  / Detayları düşünülmüş  / Soğutma düğmeli /
Dengeli duruş  / Rahat hava akışı / Üretim aşamasında Sıfır Manyetik 
Kirlilik / Doğa ve çevre dostu

Neden Ventoso V3 MegaTurbo5500 Verde?

Çok kısa sürede kuaförlerin tercih ettiği bir markaya dönüşen Ventoso ürün grubu içerisindeki V3 MegaTurbo5500 Verde modeli özellikle ısısı ve tutuşundaki rahatılığın yanı sıra dayanıklılığı ile de tercih sebebidir.

‘Fön tamircilerinin sevmediği ürün’ sınıfına giren Ventoso V3 MegaTurbo5500 Verde, Ventoso’nun fön makinelerinde sunduğu ücretiz bakım hizmetine de dahildir. Bu hizmet ile kuaförler fön makinelerini uzun yıllar yanı performansla kullanmaya devam ederken, ev kullanımı için evladiyelik ifadesi yanlış olmayacaktır.

Ventoso V3 MegaTurbo5500 Verde

6 YORUMLAR

 1. Merhabalar. Saçlarım uzun kalın telli elektriklenmeye çok müsait. Ne kadar uğraşırsam uğraşayım bir saat içinde fönden eser kalmayıp sadece kurutmuşum görünümüne geçiyor. Her duşta krem ve maske yapmama rağmen. Bu sebeple en fazla hava akımlı en yüksek basınç ve en yüksek ısıya ihtiyacım var. Ürünü aracı bir firmadan aldım ama bazı teknik özellikleri sanırım gözden kaçırmışım. V3 72m3/dk v5 81m3/dk hava akışı değeri, basıncında sanırım v5in daha yüksekti ama o bilgilere tekrar ulaşamadım. hatta n11 de v3 için 2kat hızlı kurutma ve fön v5 için 3kat hızlı kurutma ve fön açıklaması gördüm. Kısacası ben ısı basınç hava akışı bakımından düşük olan modeli mi tercih ettim. Ona göre değişim talep edeceğim ürünü kullanmadan. Ayrıca vigo aldım v3 vigosu v5 e uyumlu mu

  • Merhaba, Uzun ve kalın telli saçlar için önereceğimiz iki ürünümüzü de incelemişsiniz. Öncelikle V3 vigomuz V5 ile uyumlu değildir. Sadece V3 ve V8 modellerine uyar.
   Elektriklenmenin farklı nedenleri olup linkteki yazıyı bilginize sunarız: https://ventoso.com.tr/2018/03/09/saclarim-kabariyor-elektrikleniyor-diyorsaniz/

   Her iki model de ürün portföyümüzde bulunan farklı diğer modellere göre daha etkin saç kurutma sağlayıp V3 modelimizin ihtiyacınızı karşılayacağını düşünüyoruz. Saçınızın kabarması ve elektriklenmesi konusunda uzman kuaförlerden profesyonel ürün önerisini almanız daha uygun olacaktır.
   Umarız bu bilgiler yardımcı olabilmiştir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi yazın